Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim

Dane kontaktowe:

Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim

ul. Wolności 23

08-300 Sokołów Podlaski 

tel. 25 781 74 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

30.11.2015 - 13:34

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady powiatu Sokołowskiego

W dniu 28 listopada z inicjatywy  Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Pana Jarosława Puściona odbył się w Sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokołowie Podlaskim I Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: Junior i Open. czytaj więcej

30.11.2015 - 13:22

Wyróżnienie dla Powiatu Sokołowskiego "Inwestor na medal"

W dniu 27 listopada 2015r. w siedzibie Centrum Olimpijskiego  Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala konkursu XVI edycji BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. W kategorii „INWESTOR NA MEDAL" Powiat Sokołowski i Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk otrzymali wyróżnienie przyznawane inwestorom za całokształt działań, rozwój infrastruktury sportowej, rekreacyjnej i turystycznej oraz efektywne działania na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. Podczas ceremonii został wręczony medal i certyfikat, który w imieniu Powiatu Sokołowskiego odebrała Wicestarosta Marta Sosnowska, za szczególne zaangażowanie powiatu w rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej oraz za działalność na rzecz dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej w Powiecie, w tym m.in.: za inicjatywę budowę pełnowymiarowej hali widowiskowo-sportowej w Sokołowie Podlaskim. czytaj więcej

30.11.2015 - 09:27

Spotkanie z doradcą zawodowym w ZS Nr 1

W czwartek 26 listopada uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego odwiedziła pani Urszula Sekuła - Zdybel, doradca zawodowy  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sokołowie Podlaskim. Spotkanie zorganizował Szkolny Zespół Doradców Zawodowych. Uczniowie kończący szkołę ponadgimnazjalną stają przed wyborem dalszego kształcenia, podjęcia pracy lub założenia własnej działalności gospodarczej. czytaj więcej

30.11.2015 - 09:02

I LICEUM W UNIWERSYTECKIM LABORATORIUM

Uczniowie klasy politechnicznej z I Liceum Ogólnokształcącego im Marii Skłodowskiej – Curie w ramach innowacji „Chemia w laboratorium” doskonalą umiejętność samodzielnego wykonywania doświadczeń w laboratoriach Instytutu Chemii na UPH w Siedlcach. Dnia 26 listopada uczniowie po raz kolejny poszerzali swoją wiedzę na zajęciach zorganizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. czytaj więcej

25.11.2015 - 18:38

UCZNIOWIE I LICEUM ODKRYWAJĄ TAJNIKI LINGWISTYKI

Uczniowie klasy społecznej i menadżerskiej I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim spotkali się 23 listopada z panem Kacprem Krusiewiczem. Gość jest absolwentem naszej szkoły obecnie studiującym  lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie  Warszawskim w Instytucie Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej. czytaj więcej

25.11.2015 - 18:34

Humaniści z I Liceum na wykładach z politologii

Uczniowie klasy humanistycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim mieli okazję uczestniczyć 19 listopada w Wykładach Politologicznych zorganizowanych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach tych zajęć wysłuchali interesującego wykładu dr hab. Sławomira Sowińskiego na temat Przyszłości państwa w Unii Europejskiej. czytaj więcej

25.11.2015 - 08:02

Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi i Światowy Dzień Rzucania Palenia w ZS Nr 1

19 października w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim z okazji Dnia Walki z Rakiem Piersi przy współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie z edukatorami z Centrum Onkologii w Warszawie, którzy to przeprowadzili prelekcję dotyczącą chorób nowotworowych piersi i szyjki macicy. czytaj więcej

25.11.2015 - 07:27

Naukowe badania profilu medycznego z I Liceum

Uczniowie profilu medycznego z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim  poszerzali swoją wiedzę podczas zajęć studyjnych z pracownikiem Polskiej Akademii Nauk w Muzeum Farmacji i badań laboratoryjnych Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Listopadowy wyjazd odbył się pod opieką pani Marioli Dubowskiej i pani Mileny Gryglas. O wrażeniach z nietypowych zajęć napisała uczennica I Liceum: czytaj więcej

Ogłoszenia

27.11.2015 - 08:09

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postepowania o udzielenie zamówienia w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Sokołowskiego

17.11.2015 - 09:26

OGŁOSZENIE O ZMIANIE

Regulaminu Konkursu „Powiat Sokołowski – nasz zielony dom” zwany dalej „Regulaminem” Organizator konkursu „Powiat Sokołowski – nasz zielony dom” – Powiat Sokołowski, niniejszym ogłasza, iż z dniem 16 listopada 2015 roku zmianie ulega treść regulaminu konkursu. Zmiana polega na przedłużeniu terminu składania prac konkursowych do dnia 27 listopada 2015 r. oraz data rozstrzygnięcia konkursu na dzień 30 listopada 2015 r. W pozostałym zakresie regulamin się nie zmienia. Zmiana regulaminu wchodzi w życie z dniem 16 listopada 2015 roku.

czytaj więcej
04.11.2015 - 11:02

Roztrzygnięcie zapytania ofertowego nr ZK.3/2015 dot. zamówienia dostawy defibrylatora treningowego