Przegląd Regionalnych Zespołów Ludowych "Na ludową nutę"

Uprzejmie informujemy, że podczas "Dożynek Powiatowych", które odbędą się 8 września br. w Rozbitym Kamieniu, zostanie przeprowadzony Przegląd Regionalnych Zespołów Ludowych "Na ludową nutę". Regulamin Przeglądu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej. Zgłoszenia należy przesyłać do 27 sierpnia. Organizatorem Przeglądu jest Stowarzyszenie Skarbnica Kultury, natomiast samo przedsięwzięcie jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

czytaj więcej

Konkurs "Środowisko w naszych rękach"

Uprzejmie informujemy, iż podczas „Dożynek Powiatowych”, które odbędą się w dniu 8 września 2019 roku (niedziela plac przy Zespole Oświatowym im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu) zostanie przeprowadzony konkurs w formie testu „Środowisko w naszych rękach” w ramach operacji pn. „Regionalne zwyczaje żniwne i dożynkowe” realizowany przez Partnera KSOW – Powiat Sokołowski.

czytaj więcej

Konferencja naukowa "Język zwierciadłem kultury" i Warsztaty językowe "Dialog Pokoleń 6" w Sokołowie Podlaskim

Konferencja naukowa "Język zwierciadłem kultury" odbędzie się w dniach 6 - 7 sierpnia, natomiast warsztaty językowe "Dialog Pokoleń 6" w dniach 8 - 11 sierpnia

czytaj więcej

Ostrzeżenie o możliwym deszczu z burzami

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 52 IMGW - PIB dot. możliwego silnego deszczu z burzami znajduje się tutaj

czytaj więcej

CZASOWE ZAMKNIĘCIE DLA RUCHU DROGOWEGO

W związku z realizacją projektu pod nazwą: „Utworzenie centrum przesiadkowego w Sokołowie Podlaskim wraz z rozbudową powiązanego z nim układu komunikacyjnego powiatu sokołowskiego”, którego inwestorem jest Powiat Sokołowski, w dniach 05.08.2019r. – 14.08.2019r. wystąpi czasowe zamknięcie dla ruchu drogowego w ulicy M.C. Skłodowskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wokulskiego do skrzyżowania z ulicą H. Sienkiewicza w Sokołowie Podlaskim.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o dostosowanie się do wprowadzonych czasowych zmian organizacji ruchu.

czytaj więcej