Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

W dniach 2-3 września w Siedlcach podczas „XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym” odbyła się XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Na wystawie swój dorobek hodowlany prezentowali  najlepsi hodowcy bydła mlecznego w tym 15 rolników z terenu Powiatu Sokołowskiego.

Z  Gminy Kosów Lacki : Oleszczuk Edmund zam. Krupy, Nasiłowski Łukasz zam. Wólka Dolna, Rytel - Adrianik Sylwester i Krzysztof zam. Rytele Święckie, Bernabiuk Bogusław zam. Krupy, Oleszczuk Jolanta zam. Wólka Dolna i Podleś Mieczysław  zam. Wólka Dolna.

Z Gminy Sterdyń: Makowiecki Krzysztof zam. Chądzyń, Wrzosek Grażyna i Robert   zam. Dzięcioły Bliższe i Makowiecki Jan zam. Dzięcioły Bliższe.

Z  Gminy Bielany: Mieczkowski Jacek zam. Patrykozy Kolonia i Stelęgowski Tadeusz  zam. Kudelczyn.

Z Gminy  Repki: Nasiłowski Dariusz zam. Skwierczyn Dwór i Wrzesień Piotr zam. Skwierczyn Dwór.

Z Gminy Sokołów Podlaski: Kosieradzki Marek zam. Krasów i Brzeziński Dariusz  zam. Przywózki

Doceniając osiągnięcia rolników  Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk ufundował najlepszym hodowcom bydła mlecznego puchary życząc dalszego rozwoju i sukcesów, a dzieciom prezentującym swoje cieliczki w konkursie „Młodego Hodowcy” pamiątkowe medale i drobne upominki, które zostały wręczone przez Wicestarostę Martę Sosnowską.