Samorządowe spotkanie opłatkowe

19 grudnia w Sokołowskim Ośrodku Kultury miało miejscespotkanie opłatkowe zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta. Gospodarzami spotkania był Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Puścion i Przewodniczący Rady  Miasta Waldemar Hardej.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Jako pierwsi wystąpili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami.  Następnie sokołowska młodzież zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Ksiądz prałat Andrzej Krupa odmówił modlitwę i poświęcił  opłatek, a młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca Sokołowianie roznosiła wśród uczestników spotkania.

Na spotkanie opłatkowe przybyli: Dariusz Napiórkowski Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Siedlcach, proboszczowie sokołowskich parafii, radni powiatowi i miejscy, wójtowie gmin oraz przewodniczący rad gmin z terenu Powiatu Sokołowskiego, lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, kierownicy powiatowych i miejskich jednostek organizacyjnych.Po życzeniach i podzieleniu się opłatkiem miała miejsce degustacja potraw wigilijnych.