Jak Cię widzą …

Na IV Jarmarku Bożonarodzeniowym w Łosicach po raz pierwszy prezentował się Powiat Sokołowski. Pracownicy Starostwa Powiatowego promowali zakłady z terenu Powiatu Sokołowskiego. Na stoisku prezentowane były świąteczne smakołyki Zakładów Mięsnych SOKOŁÓW S.A., Zakładów Mięsnych ŚWIDERSCY  z Kosowa Lackiego oraz  Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim. Można było nabyć również ozdoby świąteczne i prezenty pod choinkę wykonane przez wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II z Sokołowa Podlaskiego.

Wśród ponad 50 wystawców, którzy przyjechali z Mordów, Garwolina, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Borek, Siemiatycz, Wasilkowa, Siedlec, Perlejewa, Międzyrzeca Podlaskiego, Ząbek, Białej Podlaskiej, Korczewa, Rogoźnicy, Niemiec, Pruszkowa, Ostrołęki i Łosic największym zainteresowaniem cieszyło się na Jarmarku stoisko degustacji z Powiatu Sokołowskiego. Największą furorę wśród  degustujących uczestników Jarmarku robiła szynka włoska z Zakładów Mięsnych SOKOŁÓW S.A, salceson z Zakładów Mięsnych ŚWIDERSCY oraz masło tradycyjne i ser SORENTO z OSM Kosów Lacki. Piękne świąteczne stoisko zachwycało odwiedzających nie tylko wystrojem świątecznym, ale zapachem i różnorodnością  wędlin i serów, które z uczestnikami Jarmarku tworzyły niepowtarzalny świąteczny klimat jak przy biesiadnym rodzinnym stole z Powiatem Sokołowskim.