XVII Międzynarodowy Obóz Naukowy "Letnia Skoła Języka Polskiego"

W dniach 8 - 15 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym „Gródek-Dwór” odbywał się obóz letni dla młodzieży z Wilna i Sokołowa Podlaskiego. Organizatorem Międzynarodowego Obozu Naukowego było Sokołowskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne. W obozie wzięła udział 35 osobowa grupa uczestników, w tym uczniowie ze szkół polskich w Wilnie oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie Sokołowie Podlaskim.

czytaj więcej

Budowa windy zewnętrznej w DPS w Wirowie

Rozpoczynają się prace budowlane dostosowujące dwukondygnacyjny budynek Domu Pomocy Społecznej w Wirowie, w którym mieszkają osoby z różnymi niepełnosprawnościami, w tym niepełnosprawne ruchowo w związku z ich potrzebami w zakresie rehabilitacji.

czytaj więcej

Nowe parkingi samochodowe i rowerowe w Sokołowie Podlaskim

W dniu 12 lipca starosta Elżbieta Sadowska i wicestarosta Ryszard Domański podpisali w imieniu Powiatu Sokołowskiego umowę z firmą TECHBUD Jakub Makowiecki na budowę komunikacyjnych ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych i chodników na ulicach Stadionowej, Ząbkowskiej i Targowej w Sokołowie Podlaskim.

czytaj więcej

Zakończenie posługi pasterskiej Ks. bpa Tadeusza Pikusa w Diecezji Drohiczyńskiej

Starosta Elżbieta Sadowska uczestniczyła we mszy św. dziękczynnej za pasterską posługę w diecezji drohiczyńskiej ks. bpa Tadeusza Pikusa.

czytaj więcej

Zakończenie inwestycji drogowej

Zakończono rozpoczęte w roku ubiegłym prace związane z przebudową drogi na odcinku Kobylany Górne – granica administracyjna powiatu sokołowskiego.

czytaj więcej

Prace w ramach RIT na kolenych ulicach w Sokołowie Podlaskim

W Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim w dniu 8 lipca 2019 r. starosta Elżbieta Sadowska i członek zarządu Marek Ratyński podpisali w imieniu Powiatu Sokołowskiego dwie umowy w ramach projektu pn. „Utworzenie centrum przesiadkowego w Sokołowie Podlaskim wraz z rozbudową powiązanego z nim układu komunikacyjnego Powiatu Sokołowskiego”.

czytaj więcej

Jubileusz 25 - lecia istnienia Zakładów Mięsnych "Zakrzewscy"

W sobotę 29 czerwca Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” obchodziły Jubileusz 25 – lecia istnienia firmy. W wydarzeniu uczestniczyła starosta Elżbieta Sadowska oraz wicestarosta Ryszard Domański, którzy w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Sokołowskiego złożyli Właścicielom oraz Pracownikom serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.

czytaj więcej